"овсяная лепешка" English translation

RU

"овсяная лепешка" in English

EN

RU овсяная лепешка
volume_up
{feminine}

овсяная лепешка

Similar translations for "овсяная лепешка" in English

овсяный adjective
English
лепешка noun